Yerinde Sağlık Hizmeti

Yerinde Sağlık Hizmeti

İş yoğunlukları, trafik ve başka bir çok nedenle kliniğimize gelerek hizmetlerimizden yararlanamadığınız durumlarda sizlere sunmaya hedeflediğimiz ayrıcalıklı hizmetlerin bir parçası olarak; Kliniğe gelemeyen tetkik yaptıramayan ya da muayene olamayan misafirlerimiz için Yerinde Sağlık Hizmeti sunulmaktadır.

Biz biliyoruz ki; zaman sizin için çok değerli...

Bilim alanında gerçekleştirilen çalışmaların bir sonucu olarak, toplumların ihtiyaçları değişmekte, yaşam süreleri farklılaşmakta ve hastalıklarda da değişimler oluşmaktadır. Bilim insanlarının yaptığı çalışmalar neticesinde artan yaşam süresi ile doğru orantılı olarak tedavi ve bakım ihtiyaçları da her geçen gün değişmektedir. Çalışma yaşamındaki standartların yükselmesi, trafik ile ilgili sorunların artması ve buna paralel olarak kişiye özel sürenin azalmasıyla Evde ve Yerinde Tedavi Hizmetlerinin de önemi artmıştır.

Galata Tıp Merkezi Yerinde Sağlık Hizmetleri Birimi olarak, günümüz insanının yaşadığı zorunlulukların bilinci ile konforlu ve doğru sağlık hizmetini, hastanın en rahat olduğu ortamda yani "evinde" ya da en yoğun olarak bulunduğu ortamda yani "iş yerinde" sunmaktayız.

Yerinde Sağlık Hizmetlerimiz kapsamında; uzun dönem hasta bakımından, check up paketlerine, pansumandan enjeksiyona kadar tüm sağlık hizmetlerini sunmaktayız.

Tahlillerinizi , kliniğimize gelmeden ,uygun saatte randevu alarak  gün içinde istediğiniz saatte mobil ekibimizden hizmet alarak yaptırabilirsiniz..

  • Kredi kartı ve/veya  nakit ödeme
  • Özel sağlık sigortasından yararlanma
  • Zaman tasarrufu
  • E-mail , fax ya da e-sonuç
  • Orijinal ıslak imzalı rapor  teslimi

Sizi Arayalım


Yerinde Sağlık Hizmetinden Kimler Yararlanabilir? Yara bakımı, enjeksiyon, infüzyon ve diğer hemşirelik hizmetlerine ihtiyaç duyanlar, laboratuvar hizmetlerinin evde ve işyerinde yapılmasını isteyenler , hemşirelik hizmetlerine ihtiyacı olanlar.
Evde ve İş yerinde Sağlık Uygulamaları; Bu uygulamalar arasında sayabileceğimiz hizmetler arasında ilaç uygulamaları, serum takma, pansuman, enjeksiyon, sonda uygulamaları, kalp elektrosu, laboratuvar tetkikleri, görüntüleme gibi hizmetler vardır.
Yerinde Sağlık Hizmetinin Avantajları; bu sayede kişiye zaman kazandırılır, kişiye özel bir bakım sağlanmış olunur, kişinin yaşam kalitesini yükseltir, iyileşmeyi hızlandırır, hasta memnuniyetini artırır, diğer hizmetlere göre daha az masraflıdır.
Sağlık ekibimizin, Yerinde Sağlık Hizmeti kapsamında başlıca verebileceği hizmetler; hastanın günlük tedavi planın uygulanması, enjeksiyon uygulamaları, serum takma ve takibi, yara bakım-pansuman kan şekeri ve kolesterol ölçümü, kan alma v.b. şeklindedir.
Galata Tıp Merkezi

info@galatatip.com.tr

En Üst .