Bize Ulaşın
Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00 Cumartesi: 09:00 - 13:00
Randevu Alabilirsiniz
Title Image

Hakkımızda

Başhekim Mesajı

Galata Polikliniği, ismimizle gurur duyuyoruz, çünkü kelimenin tam anlamıyla 20 yılı aşkın bir süredir ulusal-uluslararası en fonksiyonel ve etkin Polikliniklerden biriyiz. Ancak adımız tesisimizin hikayesinin sadece küçük bir kısmını anlatıyor…

Tüm Türkiye’de olduğu gibi özellikle bulunduğumuz İstanbul şehri’nde yaşayanlardan, dünyaca ünlü Cruise Line misafirlerimize kadar, muhteşem ekibimiz ile kaliteli sağlık hizmeti sunuyoruz. Doktorlarımız, iç hastalıkları, genel cerrahi, göz, jinekoloji ve diğer tüm modern branşlara uzanan geniş bir yelpazede özel tedavi ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Galata Polikliniği’ nin vazgeçilmez asli görevi; Global sağlık norm ve prensipleri ışığında ziyaretçilerine optimum düzeyde sağlık hizmet ve memnuniyeti sağlamaktır. Bu neden ile gün be gün daha fazla özveri ve güven ile sizler ile bir arada olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Saygılarımla,
Dr. Nedim ERDEM

İstanbul'un Kalbinde Sağlıkla Buluşma Noktası

Özel Galata Polikliniği, İstanbul’un dünyaca bilinen antik-tarihi yarımadasına komşu ve şehrin yeni çekim noktası Galata Port’un karşısında yer almaktadır. Kurumun temel amacı; alanlarında uzman hekim kadrosu ve deneyimli ekibi ile dünyada da geçerli olan güncel tıbbi metodlar ışığında poliklinik misafirlerimize güvenli ve rahat bir sağlık hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Polikliniğin birincil odak noktası, ziyaretçiler için en iyi sonuçları sağlamak; şefkatli bakım atmosferi ve işbirlikçi bir ekip yaklaşımı ile iyileştirici bir ortamda hastanın eksiksiz bakımıdır. Galata Poliklinik bünyesinde uzman tıbbi ve destek ekipleri tarafından ilgilenildiğinizden emin olabilirsiniz. Kurumumuz, bugüne kadar kırk binin üzerinde misafir, ziyaretçi ağırlayarak yirmi yılı aşkın bir süredir modern tıbbın tüm dallarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca Galata Polikliniği’nde tüm İstanbul Limanlarının uluslararası anlaşmalı Kruvaziyer gemi hatları ve uluslararası hasta bakım ve tedavileri kusursuz bir şekilde yürütülmektedir. Diğer bir odak noktamız ise; Global Seafearer – Ulusal/Uluslararası geçerliliği bulunan ‘Gemi Adamı/Çalışan Sağlık Raporu’ verilmekte ve tüm dünyada erişilebilen gerekli sertifikasyonlar sağlamaktır.

Özel Galata Polikliniği, ziyaretçilerinin özel randevuları için haftanın altı (6) günü 08:00 – 18:00 saatleri arasında ve ya online/mobil mecralar üzerinden 7/24 kişisel sağlık koordinatörüne ulaşım imkanı sunmaktadır.

Misyonumuz

Ziyaretçilerimiz için en iyi tıbbi-medikal sonuçları sağlamak için tatmin edici bakım atmosferi ve işbirlikçi ekip yaklaşımı ile iyileştirici bir ortamda hastanın eksiksiz bakımına odaklanmak.

Vizyonumuz

Modern-aktüel tıbbi araç ve mecralardan yararlanarak; ziyaretçilerimizin memnuniyet seviyesini optimum düzeye taşımak ve sağlık hizmetlerinde Global ‘Kutupyıldızı’ marka ve bilinirliğe ulaşmak.

Canlı Destek / Live Support