Gripten Korunmak için Reçete

Gripten Korunmak için Reçete

Gripten Korunmak için Reçete

 

 

   


Sizi Arayalım


Dudak dolgusu dudakların hacim kazanıp kalınlaşması için en çok tercih edilen yöntemdir. Bunun yanı sıra dudak yapısındaki şekil değişikliği, dudak kenarı sarkmalarının ortadan kaldırılması ve dudak çizgilerinin belirginleştirilmesi için tercih edilmektedir.
Dudakların hacminin artması için dudaklara uygulanan dolgu yöntemiyle farklı bir görünüme kavuşan dudaklar için uygulanan yöntemlerin başında dudak dolgusu gelmektedir.
Terleme özellikle yaz aylarında herkesin şikayetçi olduğu, aşırı terleme sorunu yaşayanların çözüm aradığı bir durumdur.
Dolgun ve güzel dudaklara sahip olmak için başvurulan yöntemler hakkında Dermatoloji Uzmanı Dr.Alaaddin Özer ile yaptığımız söyleşide merak edilen soruların yanıtlarını aldık.
Sağlık sektöründe son yıllarda adından söz ettiren Galata Tıp Merkezi Genel Koordinatörü Hatice Kanburoğlu’yla bir araya geldik. Tıp merkezi olarak edindikleri hizmet anlayışından, sundukları sağlık hizmetlerine kadar birçok konuyu konuştuk.
İstanbul’un tarihi ve en uğrak semti Karaköy’de bulunan Galata Polikliniği kaliteli hizmet ağını genişletti. Genel Koordinatör Hatice Kanburoğlu anlatıyor.
Bebek Muhabbeti okuyucuları için Op. Dr. Yalçın Yavuzer'in kaleme aldığı yazı.
Ağız ve Diş Sağlığı konusunda sıklıkla yaşanan problemlerden biri olan diş eti hastalıklarının başlıca nedeni, ağızda diş taşı oluşumu ve yeterli ağız hijyeninin sağlanmamasıdır.
Galata Tıp Merkezi Sağlıklı Beslenme ve Diyet Polikliniği Uzman Diyetisyeni Zeynep Mete, yeni annelerin kilo verme sürecinde özellikle yeterli ve dengeli beslenmesi gerektiğine dikkat çekti.
Galata Polikliniği Diode Lazer, ütüleme tekniği sayesinde ve doğru uygulama ile 4-6 seansta yüzde 90 kalıcı epilasyon sağlıyor. İnce tüyleri görmesi, en koyu tende bile güvenli kullanımı ile dört mevsim epilasyon imkanı sunuyor.
Diş eti kanamalarının en önemli nedenlerinden bir tanesi olan ağızdaki diş taşı oluşumları ve yeterli ağız hijyeninin sağlanmaması beraberinde çeşitli diş eti kanamalarına yol açabiliyor.
Bebeklerin diş çıkarma sürecine yardımcı öneriler, diş bakımı ve süt dişlerinin dökülmesine dair birçok bilgiyi sizler için hazırladık!
Galata Tıp Merkezi, Güzellik ve Estetik Kliniği’nde; cilt bakımı, cilt gençleştirme, botox-dolgu uygulamaları, mezolifting, sağlıklı beslenme zayıflama ve lazer epilasyon gibi birçok estetik ve medikal çözümleri sunuyor.
Tarihi yarımadanın içerisinde yer alan Galata Tıp Merkezimiz; uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü ekibiyle, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyerek misafirlerimizin kendilerini güvende ve huzurlu hissetmelerini sağlamayı ilke edinmiştir.
Galata Polikliniği Genel Müdürü Dr. Nedim Erdem, tarihi yarımadanın içerisinde uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü ekibiyle yaşam kalitesini yükselterek misafirlerinin kendilerini güvende hissetmelerini sağlamayı ilke edinmektedir.
Eczaneden alınan mikrop öldürücülerle kendini tedavi etmeye çalışan hastalarda sifilom kısa bir sürede kaybolur ancak daha ilk evreden başlayarak genel bir hastalık olan frengi tedavi edilmeden kalır.
Dyt. Zeynep Mete, “İdeal bir diyetin yeterli kalori, yeterli ara öğün, yeterli sıvı, yeterli besin öğesi ve beslenme alanındaki yenilikleri içermesi gerekiyor. Biz de bunu kriter alarak kişiye özel en ideal diyet reçetesini oluşturuyoruz”
Besinlerden gelen güzellik… Sağlıklı beslenme aslında bizim çok önemsediğimiz cilt güzelliğini de doğrudan etkiliyor. Besinler cildimizi gençleştiriyor. Peki sağlıklı beslenme konusunda neler yapmalıyız? Hangi vitamin ne işe yarıyor?
Galata Tıp Merkezi

info@galatatip.com.tr

En Üst .