Amatör Denizci Sağlık Raporu

Amatör Denizci Sağlık Raporu

Amatör Denizci Belgesi , 24 Metreye kadar olan tekneleri amatör maksatlarla ulusal veya uluslararası sularda kullanma ehliyetini sağlayan bir belgedir.

Amatör Denizci adaylarının , sağlık durumlarının tekne kullanmalarına engel olup olmadığının belirlenmesi amacıyla yapılan sağlık yoklamalarının sonunda Amatör Denizci Sağlık Raporu verilir.

Amatör Denizci Sağlık  Raporu İçerik

  • Göz Hastalıkları Muayenesi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Muayenesi

Amatör Denizci Sağlık Raporu İçin İstenen Evraklar

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi (ön/arka)
  • 1 adet fotoğraf

Amatör Denizci Sağlık Raporu İçin Muayene Saatleri

Hafta içi hergün: 09.00 - 18 : 30

Hafta sonu: Cumartesi : 11:30- 15:30

Bilgi İçin Arayınız  212 249 49 97

Meclis-i Mebusan Cad.No:19 Salıpazarı / Beyoğlu

info@galatatip.com.tr


Sizi Arayalım


Portör, taşıyıcı, dağıtıcı anlamına gelmektedir. İnsanlarda bulunan bazı virüs ve etmenleri taşıyıcı görevi üstlenerek başkalarına bulaştırmaya, dağıtmaya sebebiyet verir.
İlk kez gemi adamı olmak için başvuran gemi adamı adaylarının genel muayenelerini olabilmeleri için ve periyodik muayenelerini olabilmeleri için kliniğimize yaptıkları başvuru şahsen olmak zorundadır. Aksi halde muayene işlemleri yapılamamaktadır.
Gemi adamları, sağlıklarının denizde çalışmaya elverişli olup olmadığını anlamak için her iki yılda bir periyodik kontrolden geçmeleri gerekmektedir. Bu kontroller sonucunda gemi adamlarına Periyodik Sağlık Yoklama Raporu verilir.
Sürücü adaylarının ve sürücülerin sahip olmaları gereken sağlık şartlarının kontrolünün yapıldığı sağlık yoklamalarının sonucunda kişiye Sürücü Sağlık Raporu verilebilmektedir. Bu kontrol yapılmadan raporun alınması mümkün değildir.
Galata Tıp Merkezi

info@galatatip.com.tr

En Üst .