Etkinlikler


Sağlıklı bir yaşam için yapılması gerekenler üzerinde duran Diyetisyen kliniğimiz özellikle vücudun, yaşamını ve çalışmasını sürdürebilmesi için gerekli olan enerjinin sağlanması açısından yeterli beslenmenin gerekliliğine dikkat çekti.
Kuveyt Türk Karaköy Şube çalışanlarının katılımıyla, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Vücut Analizi Ölçüm etkinliği gerçekleştirildi.
Galata Tıp Merkezi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında hayata geçirdiği etkinliklerinden birini daha Med Marine Holding çalışanları için planladı.
Galata Tıp Merkezi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında hayata geçirdiği etkinliklerinden birini daha CVK Park Bosphorus Hotel çalışanları için planladı.
Galata Tıp Merkezi Diyetisyeni Zeynep Mete, BNP Paribas Cardif çalışanlarına, “Sağlıklı Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Üzerine” bir seminer verdi. 26 Temmuz Salı günü düzenlenen seminerde, sağlıklı bir yaşam için yapılması gerekenler üzerinde duruldu.
Galata Tıp Merkezi Uzman Diyetisyen Zeynep Mete eşliğinde, BNP Paribas Cardif çalışanlarına özel Diyetisyen Eşliğinde Vücut Analiz Ölçümü Etkinliği gerçekleştirildi.
David Ughrelidze’nin eşsiz resimleri 6 Mayıs-6 Ağustos 2016 tarihleri arasında, yenilenen yüzüyle hizmetlerine devam eden Galata Tıp Merkezi’nde sanatseverlerle buluşacak.
Galata Tıp Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanı Dt. Ozan Kefeli, en iyi şarabı yaratma hedefiyle yola çıkan Doluca Şaraplar Merkezi'nde Ağız İçi Bakım ve Hijyen eğitimi üzerine bir seminer verdi.
“Denizci millet denizci ülke” sloganından hareketle yola çıkan Deniz Ticaret Odası merkezinde, Galata Tıp Merkezi Uzman Dt. Ozan Kefeli, Ağız İçi Bakım ve Hijyen eğitimi üzerine bir seminer verdi.
Uzm. Dyt. Zeynep Mete, Ritz-Carlton İstanbul Hotel’de sağlıklı ve yeterli beslenme üzerine bir seminer verdi. Seminerde dört yapraklı yonca modeli üzerinde duran diyetisyen, günlük öğünlerde bu modelin esas alınması gerektiğine dikkat çekti.
Galata Tıp Merkezi

info@galatatip.com.tr

En Üst .