Çalışanlara Özel Kurumsal Check-Up

Çalışanlara Özel Kurumsal Check-Up

Çalışanların fiziksel ve ruhsal yönden sağlıklı olmalarının, performanslarına ve şirketin genel başarısına olan katkısı iş dünyasının en büyük gerçeklerinden birisidir. Bu gerçekten hareketle Galata Tıp Merkezi olarak şirketlere özel Kurumsal Check Up paketleri oluşturmaktadır ve gereken işlemleri de yine yerinde gerçekleştirerek firmaların iş gücü kaybını önlemeye özen göstermekteyiz.

Aynı yapı içerisinde Yerinde ve Toplu Sağlık Taramaları yaparak olası bazı sağlık sorunlarının tespitine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

   


Sizi Arayalım


Kişiye özgü check-up; kişinin şikayetleri, cinsiyeti, yaşı, mesleği, yaşam şekli ve genetik özellikleri baz alınarak doktor muayenesinde yakalanacak bulgular ve de sadece ana parametrelerin bulunduğu laboratuar tetkikleri üzerine kuruludur.
Evlenecek kişilerin mutlaka evlilik öncesi bir hekime başvurmaları ve muayene olmaları gerekmektedir. Bizler de Galata Tıp Merkezi olarak Evlilik Check-Up’ı kapsamında Laboratuvar tetkikleri ve Radyoloji hizmetlerini vermekteyiz.
Kliniğimizde farklı yaş ve cinsiyet gruplarına özel olarak düzenlenen check-up programları ile sağlığınızla ilgili gerekli takipleri gerçekleştirerek yaşam kalitenizi yüksek tutmayı hedefliyoruz. Ayrıca bu sayede erken tanı şansı da yakalanabilinir.
- Klavuz Check-up - 40 Yaş Altı Bayan Check-up - 40 Yaş Üstü Bayan Check-up - 40 Yaş Altı Bay Check-up - 40 Yaş Üstü Bay Check-up - Kadın Doğum Check-up - Üroloji check-up - Çalışanlara Özel Kurumsal Check-up Merkezindeki check-up hizmetleridir.
Modern tıp hastalık ortaya çıkmadan önce gerekli önlemleri alarak kişinin sağlıklı kalmasını sağlamayı amaçlar. Çünkü hastalık ortaya çıktıktan sonra hem tedavisi çok daha pahalıdır, hem de sağlık artık bir kez bozulmuş olur.
İşlemleriniz gün içerisinde tamamlanmakta olup ertesi gün sonuçlarınızla birlikte kontrol randevunuz organize edilir. Kliniğimizde, farklı yaş gruplarına özel olarak düzenlenen check-up programları ve tüm tanı ve tetkiklerin takipleri gerçekleştirilmektedir.
Galata Tıp Merkezi olarak Klavuz Check-Up hizmetlerimiz kapsamında; Muayene, Radyoloji Hizmetleri ve Laboratuvar Tetkikleri bulunmaktadır. Kliniğimizde sağlığınızla ilgili gerekli takipleri gerçekleştirerek yaşam kalitenizi arttırmayı amaçlıyoruz.
Galata Tıp Merkezi olarak kliniğimizde 40 Yaş Altı Erkek Check-Up hizmetlerimiz kapsamında ilgili tüm tetkikler özenle yapılmakta ve sonuçlandırılmaktadır. Check-up yaptırmak kişinin kendine ve sağlığına özen göstermesidir.
Kliniğimizde 40 Yaş Üstü Erkek Check-Up hizmetlerimiz kapsamında, sağlıklı bireylerin sağlık durumlarının genel değerlendirilmesi ve henüz şikayete yol açmamış olası bir hastalığın tarama ile erken tanısıyla ilgili tüm tetkikler yapılmaktadır.
Üroloji Check-Up hizmetlerimiz içerisinde; Muayene (Üroloji Muayenesi), Laboratuvar Tetkikleri (Üre, Kreatinin, Total PSA, Serbest PSA, Tam İdrar Tetkiki) ve Radyoloji Hizmetleri (Üriner Sistem USG, Skrotal USG) bulunmaktadır.
Check up, sağlıklı bireylerin sağlık durumlarının genel değerlendirilmesi ve olası bir hastalığın tarama ile erken tanısıdır. Bayan 40 Yaş Altı Check-Up hizmetlerimiz arasında; Muayene, Radyoloji Hizmetleri, Laboratuar Tetkikleri bulunmaktadır.
Check up, sağlıklı bireylerin sağlık durumlarının genel değerlendirilmesi ve olası bir hastalığın tarama ile erken tanısıdır. Bu nedenle Bayan 40 Yaş Üstü Check-Up taramaları sonucunda bu tür hastalıkların erken teşhisi, tedavi başarısını da artırmaktadır.
Tıbbın her alanında ve her hastalığında erken farkındalık ve erken tedavi, kişinin yaşam konforunu artırarak, yaşam süresini de uzatacaktır. Dolayısıyla Kadın Doğum 40 Yaş Altı Check-Up yaptırmak sağlıklı bir hayat açısından önem taşımaktadır.
Check up yaptırmak kişinin kendine ve sağlığına özen göstermesidir. Bazı hastalıkların erken teşhisinde son derece önemlidir. Tıbbın her alanında erken farkındalık ve erken tedavi, kişinin yaşam konforunu artırarak, yaşam süresini de uzatacaktır.
Galata Tıp Merkezimizde Portör Check-Up hizmetimiz kapsamında yapılan tetkikleri şu şekilde sıralayabiliriz; burun kültürü, gaita kültürü, gaitada parazit, mantar mikroskopisi. Ayrıca bu tetkikler gelişmiş teknolojik cihazlarla yapılmaktadır.
Galata Tıp Merkezi

info@galatatip.com.tr

En Üst .